Úvod » Dovednost » Zkouška kapitána Puffa

Zkouška kapitána Puffa

Zkouška kapitána Puffa se skládá vždy člověku, který již kapitánem Puffem je, tedy tomu, jenž už tuto zkoušku složil.

Pravidla

Zkouška kapitána PuffaPřípadný adept se tedy postaví před kapitána a pronese větu: „Dovolte mi, abych složil Zkoušku kapitána Puffa.“ Kapitán Puff odvětí: „Prosím“. Adept následně spustí větu: „kapitán Puff pije poprvé“ a uchopí skleničku do palce a ukazováčku, jednou se napije, bouchne dnem skleničky o stůl a jednou smekne pomyslný klobouk.
A začíná druhé kolo adept nadále říká: „kapitán Puff Puff, pije podruhé podruhé“, uchopí skleničku do palce, ukazováčku a prostředníčku, napije se jednou, napije se podruhé, poté dvakrát bouchne skleničkou o stůl a dvakrát smekne klobouk.

A na řadě je další a zároveň poslední kolo adept opět sdělí: „kapitán Puff Puff Puff pije potřetí potřetí a naposledy“, uchopí skleničku do celé ruky, napije se poprvé, podruhé a napotřetí je nutnost dopít sklenici do dna. Hned poté třikrát bouchne skleničkou o stůl a třikrát sejme klobouk z hlavy.

Pokud těmito koly projde bez sebemenšího zaseknutí, chyby, či přeřeknutí, stává se kapitánem Puffem. V případě jakéhokoliv neúspěchu v průběhu skládání Zkoušky, musí vždy dopít sklenici do dna!

Zkoušeli jste tuto hru? Zanechte komentář, jak se Vám líbila nebo ji sdílejte pomocí facebooku.

Mrkněte taky na tohle

ktb-uvod

Alkoholové TGU (turkish get up)

Ve schránce se nám množí dotazy, jak zhubnout a udržet se v kondici pomocí pití alkoholu. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.