Úvod » Doporučujeme » Králův pohár
kraluv-pohar

Králův pohár

Co k tomu potřebujeme?

  • 52 klasických karet

Pravidla

Promíchejte karty a položte je lícem na stůl. Hráč, který hru začíná, si vezme první kartu a ukáže ji ostatním. Každá karta má nějaký význam.

2: můžete určit, kdo pije

3: pije sám hráč

4: poslední člověk, který položí ruku na podlahu pije

5: napijí se všichni kluci

6: napijí se všechny holky

7: poslední člověk, který zvedne ruku pije

8: hráč pronese větu začínající na “Nikdy jsem…”. Například: Nikdy jsem se nekoukal na Esmeraldu nahatý. Poté se všichni, pro které to neplatí musí napít. Přesná pravidla naleznete v detailu této hry.

9: Hráč řekne větu a následující hráč musí vymyslet větu, která se rýmuje. Takhle to jde dokola, dokud se někdo nezasekne a ten pak pije

10: Věta: hráč řekne slovo, další hráč ho musí zopakovat a navázat jiným slovem. Třetí hráč zopakuje předchozí dvě slova a přidá další. Takto pokračujeme, dokud si někdo není schopný vzpomenout na předešlá slova.

J: Hráč musí 3x za sebou zopakovat „Pudl prdl pudr“, pokud to pokazí, pije.

Q: Otázka – hráč se někoho zeptá a ten mu musí odpovědět také otázkou. Potom se ptá dalšího hráče. První, kdo neodpoví otázkou pije.

K: Pokud si hráč vytáhne krále, naleje trošku svého nápoje do půllitru uprostřed. Hráč, který vytáhne posledního (čtvrtého krále), musí půllitr vypít.

Eso: hráč, který si vytáhne eso může vymyslet svoje pravidlo. Například: žádné sprosté slova, žádné křestní jména, ukazování, atd…Kdo první poruší, pije.

Král na trůnu
Král na trůnu
 

Zkoušeli jste tuto hru? Zanechte komentář, jak se Vám líbila nebo ji sdílejte pomocí facebooku.

Mrkněte taky na tohle

Kunda

Musíme říci, že se toho naše alkohráčka Mirka vůbec nebojí. Rovnou nám poslala svojí oblíbenou alkoholovou hru s velmi jadrným názvem. No mrkněme na to.

4 koment

  1. tahle hra je u nás na programu snad na všech akcích v poslední době 🙂 Karty máme rozložené do kruhu, kdo ho poruší, ten pije. A když přijde na verzi Buffalo, tak musí všichni pít levou rukou.. Super hra 😀

  2. 30 karet ve 4 gracich a blijem jak skittles !! :DDDD

  3. Marek Sýkora

    Tato hra by se měla jmenovat spíše „Sašův pohár“ dle křestního jména des již legendárního a proslulého hráče této hry Alexandra Ambroze. Prosím vás na Alkohry.cz přejmenujte tuto hru na jeho počest.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.