Úvod » Dovednost » Velikonoční běh
Velikonocni beh

Velikonoční běh

Velikonoce jsou nejvýznamnější křesťanský svátek, který je oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Na druhou stranu, pro nás ateisty jsou Velikonoce známi tím, že jsou časem dovolených a s tím spojených oslav jara (nesmíme také zapomínat na den svatého Partika :D).
Server alkohry.cz pro Vás vyštrachal tuto skvělo alko hru, se kterou se s partou jistě pobavíte. Takže zlehka pomlázkou vypleskat ženy, usmířit se a jde se hrát!

Co k tomu potřebujete

  • klasická vejce, nebo v krajním případě vejce čokoládová
  • lžíce
  • panáky (doporučujeme domácí pálenky nejlépe slivovicu)
  • rychlost a balanc
  • volné prostranství (nejlépe zahrada, park)

Popis alko hry

Tradičně se tato hra hraje tak, že se vytvoří smíšené týmy. Obecenstvo vytvoří trať (buď složitě zakroucenou, nebo rovnou). Na start a kontrolní bod/y se připraví panáky a náhradní vajíčka.
Alko hráči se postaví na start. Po odstartování každý člen týmu vezme do ruky lžíci a jen jeden na ní umístí vajíčko (syrové, vařené, čokoládové). Po umístění vajíčka každý člen týmu vypije připravený panák ze startu, chytne člena týmu za ruku a běží směrem ke kontrolnímu bodu, tam opět oba vypijí panáka a hlavně si předají vejce z lžíce na lžíci. Cílem je doběhnout zpět na start, nebo do cíle, bez porušení vajíčka a rozdělení rukou. Pokud vajíčko spadne, musí se hráči vrátit k poslednímu kontrolnímu bodu popřípadě na start (pokud zatím žádný neprošli), vypít panáka a opět vajíčko umístit na lžíci. Obecenstvo hlasitě podporuje svého favorita.

Variace hry

  • místo spojených rukou se svážou tkaničky
  • místo držení lžíce v ruce se lžíce drží v puse, panák se může vypít brčkem , předávka se musí také uskutečnit se lžící v puse (doporučujeme)
  • lze hrát i bez týmu každý sám za sebe, nebo naopak vytvořit troj a více členné týmy

Velikonoční běh

 


Mrkněte taky na tohle

ktb-uvod

Alkoholové TGU (turkish get up)

Ve schránce se nám množí dotazy, jak zhubnout a udržet se v kondici pomocí pití alkoholu. …

2 koment

  1. Doporucuji vubec lzicky nepouzit. Nevarene vajicko se umisti celovi tymu rovnou do ust. Predani je pak potreba provest opatrnym, ale rychlym fukem, rovnou do ust spoluhrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.