Úvod » Alkohráči sobě » Beer or Pussy
Beer or pussy

Beer or Pussy

Zdravíme milí alkohráči. Po sociálních sítích se nám tu šíří jako vir nová řetězovka. Na rozdíl od afrických dětí co dostanou za každý facebook like jeden dolar, je tu konečně něco skvělého! Tato nová alko/video/soutěžní hra má název Beer or Pussy (buď dáš pivko, nebo na to  nemáš koule).

Pravidla Beer or Pussy

Výzva

Celá sranda začíná výzvou prvního alkohráče, který natočí vyzývací video. V tomto videu vypije pivo na ex (pěkně točené a samozřejmě že 0,5l) a po vypití nominuje do Beer or Pussy další alkohráče. Zřetelně řekne jejich jména (přezdívky) a bydliště.

Nominovaní

Úkolem každého nominovaného je do 24 hodin natočit a zveřejnit své video, kde dokáže na ex vypít své vyzvané pivo. Po vypití opět nominuje další alkohráče. Pokud se tak nestane, získává nominovaný titul PUSSY.

Příklady alkohráčů

na další videa se můžete mrknout na http://www.youtube.com/user/beerfactorcz?feature=watch

TAKŽE BEER OR PUSSY???!


Nezapomeňte své příspěvky šířit pomocí sociálních sítí. Můžete například použít náš alkohrový facebook, nebo oficiální stránky projektu BEER or PUSSY.

Update

Původ beer or pussy sahá mnohem dál. Původní a v zahraničí rozšířená alko hra se jmenuje: NekNominate. Tento alkohrový fenomén typu „Harlem Shake“, který již stál bohužel život čtyři mladíky – 19letého a 21letého v Irsku a dva 8.2.2014 v Británii (20letého Isaaca Richardsona, který vypil smrtící kombinaci vína, whiskey, vodky a piva a 29letého Stephena Brookese, který vypil půl litru vodky.)
V původním konceptu alkohry jde totiž o to, vypít co největší množství alkoholu a poté předvést nějakou blbost a to celé nahrát na sociální síť. Účastnící po svém výstupu nominují své přátele, kteří mají jejich video překonat.

Koncept hry, která je populární hlavně v Británii a Austrálii byl popsán jedním uživatelem Facebooku slovy: „Neck your drink. Nominate another. (Exni tvůj drink a vyzvi k tomu dalšího)“

Mrkněte taky na tohle

Touch my body

Asi pod vlivem feromonů na šuk párty, nám alkohráč Daemon poslal tuto lechtivou alkohru pro …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.