Úvod » Hospodské hry » Cesta do lesa a z lesa

Cesta do lesa a z lesa

Co k tomu potřebujeme?

  • pivo (malé pro začínající hráče; 0,5 pro ošlehané profesionály)
  • zelenou

Pravidla

Každý si objedná pivo a pokaždé, když se někdo napije,  musí dolít sklenici po okraj zelenou.

Když má hráč pivo krásně zelené…je v lese… no a aby se dostal z lesa, tak pokaždé, když se napije zelené, tak musí opět dolít vypitý díl, tentokrát pivem po okraj.
Až je sklenice opět celá piva, je z lesa venku.

…..prý se ale z lesa zatím ještě nikdo nedostal

Zkoušeli jste tuto hru? Dostali jste se z lesa? Zanechte komentář, jak se Vám hra líbila.

Mrkněte taky na tohle

Pivoruky Edvard

Pivoruký Edward (Edward fourty hands)

Tentokrát pro Vás máme opravdu povedenou hru, na kterou jsme dostali tip od naší fanynky …

7 komentářů

  1. Hraje se to spíše s velkým pivem (0,5l) a pokud dokáže někdo vyexovat pivko, tak to není takový problém se z lesa dostat. Vyděl jsem i lidi vyexovat téměř nezředěný půllitr zelený. Ačkoliv jsem viděl už několik lidí, kteří se dostali z lesa, svůj výlet si často druhý den nepamatovali až do konce. Do dna, Tomáš

    • Tak velký pivo a půllitr zelený by měla být minimální dávka alkoholu po vyjití zlesa. Problém je v tom, že správně je zakázáno exovat, jen se upíjí. Neumím sestavit rovnici (nebo možná jo, ale hodně bych se nadřel), kdyby se upití rovnalo jednomu panáku. Zjistil byste, že dostat se z lesa je nejspíš téměř nemožné. Je to podobné jako tento příběh (akorát v našem případě ve stále menších zlomcích): Když Kalif z Bagdádu dovolil jednomu matematikovi, aby si přál co chce, matematik se zatvářil nevině a řekl: „Velký Kalife, mám skromné přání. Odměň mě pšeničnými zrny, a to takto: Dej mi tolik pšeničných zrn, kolik jich bude muset být na posledním poli šachovnice, jestliže na první položíme jedno zrno a na každé následující dvojnásobek tohoto množství, které bude na předcházejícím poli.“ Kalif se zasmál a ochotně souhlasil. Domníval se, že matematik nedostane ani tlik zrní, aby si mohl upéci chleba. Velmi se však podivil, když matematik vypočítal, že jeho přání se nedá split. – Jen na posledním poli šachovnice by musel Kalif vysázet přes 9 trilionů zrn pšenice!

  2. Pravda pravda, cesta z lesa je trnitá. Dlážděná teleporty a zvýšenou citlivostí na rotaci země.

  3. Mam otazku , pod slovom ,,zelena,, sa rozumie peprmintovy liker alebo absint

  4. Tak cesta do lesa i z lesa trvala tak 4 hodiny, protože jsem se věnoval spíše hostům.. Ale pil jsem tu menší verzi (Já žádnej ošlehanej profesionál nejsem).
    Ale supr zážitek na osmnáctky 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *