Úvod » Hospodské hry » Cesta do lesa a z lesa

Cesta do lesa a z lesa

Co k tomu potřebujeme?

  • pivo (malé pro začínající hráče; 0,5 pro ošlehané profesionály)
  • zelenou

Pravidla

Každý si objedná pivo a pokaždé, když se někdo napije,  musí dolít sklenici po okraj zelenou.

Když má hráč pivo krásně zelené…je v lese… no a aby se dostal z lesa, tak pokaždé, když se napije zelené, tak musí opět dolít vypitý díl, tentokrát pivem po okraj.
Až je sklenice opět celá piva, je z lesa venku.

…..prý se ale z lesa zatím ještě nikdo nedostal

Zkoušeli jste tuto hru? Dostali jste se z lesa? Zanechte komentář, jak se Vám hra líbila.

Mrkněte taky na tohle

Pivoruky Edvard

Pivoruký Edward (Edward fourty hands)

Vybavíte si 2. díl 7. série How I met your mother (Jak jsem poznal vaši matku)? Tak přesně v tomto díle se objevila populární americká hra Pivoruký Edward. V angličtině ji nazývají Edward fourty hands.

7 koment

  1. Hraje se to spíše s velkým pivem (0,5l) a pokud dokáže někdo vyexovat pivko, tak to není takový problém se z lesa dostat. Vyděl jsem i lidi vyexovat téměř nezředěný půllitr zelený. Ačkoliv jsem viděl už několik lidí, kteří se dostali z lesa, svůj výlet si často druhý den nepamatovali až do konce. Do dna, Tomáš

    • Tak velký pivo a půllitr zelený by měla být minimální dávka alkoholu po vyjití zlesa. Problém je v tom, že správně je zakázáno exovat, jen se upíjí. Neumím sestavit rovnici (nebo možná jo, ale hodně bych se nadřel), kdyby se upití rovnalo jednomu panáku. Zjistil byste, že dostat se z lesa je nejspíš téměř nemožné. Je to podobné jako tento příběh (akorát v našem případě ve stále menších zlomcích): Když Kalif z Bagdádu dovolil jednomu matematikovi, aby si přál co chce, matematik se zatvářil nevině a řekl: „Velký Kalife, mám skromné přání. Odměň mě pšeničnými zrny, a to takto: Dej mi tolik pšeničných zrn, kolik jich bude muset být na posledním poli šachovnice, jestliže na první položíme jedno zrno a na každé následující dvojnásobek tohoto množství, které bude na předcházejícím poli.“ Kalif se zasmál a ochotně souhlasil. Domníval se, že matematik nedostane ani tlik zrní, aby si mohl upéci chleba. Velmi se však podivil, když matematik vypočítal, že jeho přání se nedá split. – Jen na posledním poli šachovnice by musel Kalif vysázet přes 9 trilionů zrn pšenice!

  2. Pravda pravda, cesta z lesa je trnitá. Dlážděná teleporty a zvýšenou citlivostí na rotaci země.

  3. Mam otazku , pod slovom ,,zelena,, sa rozumie peprmintovy liker alebo absint

  4. Tak cesta do lesa i z lesa trvala tak 4 hodiny, protože jsem se věnoval spíše hostům.. Ale pil jsem tu menší verzi (Já žádnej ošlehanej profesionál nejsem).
    Ale supr zážitek na osmnáctky 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.